Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług Antik Studio w zakresie naprawy i odnawiania antyków. Usuwamy stare powłoki malarskie, zabezpieczamy drewno przed szkodnikami, uzupełniamy wszelkie ubytki oraz rekonstrukcje brakujących fragmentów. Wykańczamy powierzchnie różnymi technikami. Przeprowadzamy też odnawianie i naprawę mebli tapicerowanych. Wykonujemy zmiany i adaptacje starych przedmiotów do współczesnych potrzeb. Poza naprawą antyków zajmujemy się również ich skupem oraz sprzedażą. Prowadzimy spedycję i wysyłki kurierskie mebli, starannie je pakując i dbając, aby nasze meble dotarły na czas oraz bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Szeroki wachlarz usług z zakresu naprawy i odnawiania antyków

Poszukują Państwo wysokiej klasy stolarza, który fachowo zajmie się renowacją mebli tapicerowanych albo konserwacją mebli zabytkowych? Zachęcamy do nawiązania kontaktu z Antik Studio! Realizujemy prace w zakresie:

  • renowacji wszystkich typów mebli skrzyniowych: szaf, komód, kredensów, stołów, biurek, itp.,
  • renowacji mebli tapicerowanych: foteli, sof,
  • renowacji zegarów – odnawiamy skrzynie i mechanizmy,
  • renowacji i odtwarzania wyrobów rzeźbiarskich: ram, rzeźb,
  • przeróbek i adaptacji dawnych mebli do współczesnych potrzeb,
  • renowacji zabytkowych elementów architektonicznych i wyposażenia wnętrz wykonanych z drewna: boazerii, drzwi, schodów, sufitów,
  • naprawy i konserwacji instrumentów muzycznych.

Konserwacja mebli zabytkowych z poszanowaniem tradycji

Decydując się na współpracę z Antik Studio, zyskuje się pewność wykonania prac związanych z obróbką, zabezpieczeniem i wykończeniem drewna na najwyższym poziomie.
Odnawianie antyków wymaga znajomości tradycyjnych technik stolarskich oraz posiadania odpowiednich do tego narzędzi. Niezwykle istotna jest przy tym precyzja, a także poszanowanie dawnych, mistrzowskich umiejętności.
Renowacji można poddać nie tylko meble zabytkowe, ale także te, które mają unikatową – bo sentymentalną wartość. Z przyjemnością podejmiemy się między innymi naprawy mebli tapicerowanych czy odświeżania elementów pokrytych wyblakłą lub łuszczącą się farbą.

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam podejść do każdego projektu z pełnym profesjonalizmem, łącząc staranność wykonania z wyczuciem estetycznym. W Antik Studio konserwacja mebli zabytkowych staje się nie tylko procesem ich ochrony przed upływem czasu, ale także szansą na zachowanie historii związanej z pięknymi przedmiotami codziennego użytku.
Czekamy na kontakt! W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wszystkich miłośników staroci zapraszamy na naszą aktualną ofertę, która dostępna jest w serwisie allegro pod hasłem: antikstudio 

www.antik-studio.pl