Serwantki

Antik Studio to nie tylko miejsce dla miłośników mebli z duszą, ale także dla wszystkich osób, które cenią sobie wysoką jakość i dbałość o detale.

Od lat specjalizujemy się w skupie oraz sprzedaży serwantek antycznych, w charakterze m.in. witryn do salonu. Zapewniamy też naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu ich naprawy oraz odnowienia. Nasza praca to pasja nierozerwalnie spleciona z najwyższej klasy profesjonalizmem, ponieważ wiemy, iż każda oferowana przez nas serwantka to antyk posiadający swą niepowtarzalną historię, którą warto ocalić od zapomnienia.

Skup i restauracja antycznych witryn

Każda antyczna drewniana serwantka trafiająca do naszej pracowni, stanowi dla nas wspaniałe wyzwanie. Podejmujemy się naprawy i odnowienia mebli antyków, w tym witryn, z najwyższą starannością i pełnym zaangażowaniem. Dbamy o to, aby zachować ich oryginalny charakter oraz piękno, przez które nierzadko przemawiają wieki. Nasze doświadczenie w dziedzinie konserwacji serwantek – stylowych witryn antyków z litego drewna – pozwala nam podejść do każdego zadania ze znawstwem i dostosować się do unikalnych potrzeb klientów.
Dysponujemy drobiazgowo dobieranym asortymentem, odpowiadającym najbardziej wyszukanym gustom. Przykładowo, serwantka drewniana narożna to antyk, w którym wspaniale wyeksponuje się ozdobną porcelanę, elementy zastawy stołowej czy kolekcję suwenirów.
Niezależnie od stanu mebla, nasz zespół zawsze dokłada wszelkich starań, by prace nad powierzonymi nam antykami i serwantkami przyniosły doskonałe rezultaty, a zakupiony u nas model służył właścicielom przez pokolenia.

Szeroka paleta usług naprawy oraz renowacji serwantki i antyków

W Antik Studio dążymy rozwiązania każdego problemu związanego z witrynami serwantkami, by ocalić antyki dla przyszłych generacji. Oferujemy kompleksową naprawę elementów rzeźbiarskich. Specjalizujemy się ponadto w przeróbkach serwantki antycznej, dostosowując dany mebel do współczesnych potrzeb i preferencji klientów.

Poszukują Państwo rzetelnego partnera, który fachowo podejmie się naprawy lub odnowienia Państwa serwantki bądź innych antyków? Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Twitter updates

RSS not configured

Sponsors